O Kancelarii

 

Kancelaria Notarialna mieści się na ulicy Feliksa Szlachtowskiego 15A w Krakowie. Położona jest poza strefą płatnego parkowania, ponadto przed budynkiem i na jego tyłach znajdują się miejsca parkingowe dostępne dla Klientów Kancelarii. Nasza kancelaria poprzednio mieściła się pod adresem Królowej Jadwigi 103 w Krakowie.

Kancelaria Notarialna Marta Szybka jest miejscem, gdzie profesjonalizm, rzetelność i troska o bezpieczeństwo prawne spotykają się z indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Nasza kancelaria oferuje kompleksową obsługę notarialną, zapewniającą pełną zgodność z obowiązującymi przepisami prawa oraz szanującą zasady etyki zawodowej.

Jesteśmy dostępni dla osób fizycznych oraz prawnych, w tym dla przedsiębiorców, oferując szeroki zakres usług notarialnych. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom bezpośredniego kontaktu z notariuszem, który służy fachową radą i pomocą w każdej sytuacji.

W kancelarii „Marta Szybka” stawiamy na profesjonalizm, terminowość oraz dyskrecję. Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowej i rzetelnej obsługi notarialnej, opartej na zaufaniu oraz szacunku do ich potrzeb i oczekiwań.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sporządzić testament, przeprowadzić transakcję nieruchomości, czy też założyć firmę – w naszej kancelarii znajdziesz odpowiednie wsparcie i fachową pomoc.

Porady notariusza udzielane w związku z czynnościami notarialnymi są bezpłatne.


Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym Klientom dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że ich wizyta w naszej kancelarii staje się jeszcze bardziej komfortowa.

Wygodny parking dla klientów

Wygodny parking dla klientów

Doceniamy wygodę i komfort naszych klientów, dlatego też z myślą o Państwa potrzebach udostępniamy prywatny parking znajdujący się bezpośrednio za naszym budynkiem kancelarii.

Komfortowe klimatyzowane wnętrze

Komfortowe klimatyzowane wnętrze

W trosce o komfort naszych Klientów, zapewniamy klimatyzowane pomieszczenia oraz wygodną poczekalnię . Dodatkowo nasi Klienci mają dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi.

Poznaj nasz zespół

 Każdy członek naszego zespołu dba o indywidualne podejście do klienta oraz zapewnienie pełnego wsparcia na każdym etapie realizacji ich spraw notarialnych. 

Marta Szybka

Notariusz

Dominika Igła

Aplikant Notarialny

Joanna Gut

Asystent notariusza

Stoję na straży
Państwa interesów

Warto pamiętać, że notariusz to nie tylko osoba, która sporządza akty notarialne. To także strażnik bezpieczeństwa Państwa transakcji. W mojej pracy zawsze poświęcam czas na wysłuchanie Państwa potrzeb i zrozumienie indywidualnego kontekstu sprawy. Chciałabym, aby notariusz nie był tylko osobą zaufania publicznego, ale też kimś, kto zasługuje na pełne zaufanie klientów. Moją misją jest świadczenie usług tak, by troszczyć się o Państwa interesy i zapewniać pełne bezpieczeństwo prawne wszystkim stronom transakcji.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Kładziemy nacisk na dokładną analizę każdego przypadku prawnego sugerując optymalne rozwiązania, tak aby najskuteczniej zabezpieczyć Państwa interesy.

Zaufanie i dyskrecja

Zaufanie i dyskrecja

Dbamy o to, aby każda dokonywana przez nas czynność notarialna została zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami oraz zachowaniem pełnej poufności w zakresie powierzonych informacji lub dokumentów.